Skarpety Trekkingowe Coolforce z jonami srebra

14,00 zł
Brutto

posiadają funkcję termoregulacyjną dzięki włóknom COOLMAX®

powstrzymują rozwój bakterii dzięki przędzy Prolen Siltex® przez co skutecznie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu

Rozmiar
Kolor
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Skarpetki Trekkingowe Termoaktywne CoolForce®

  • posiadają funkcję termoregulacyjną dzięki włóknom COOLMAX®
  • skutecznie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, pozwalają Tobie utrzymać świeżość przez cały dzień
  • powstrzymują rozwój bakterii dzięki przędzy Prolen Siltex®
  • czas schnięcia jest zdecydowanie krótszy niż w przypadku tradycyjnych skarpetek
  • pozwalają utrzymać stopę całkowicie suchą poprzez optymalne usuwanie wilgoci przez system kanałów wentylacyjnych
  • wykorzystują nowoczesną technologię jonów srebra
  • konstrukcyjnie dopasowane do użytkowania w obuwiu wyposażonym w membranę para przepuszczalną

Skarpetki są przystosowane do uprawiania sportów ekstremalnych, wspinaczki , trekkingu , turystyki rekreacyjnej i górskiej, spacerów i biwaków.  Skarpety nie kosmacą się, są miękkie w dotyku, posiadają płaski szew w palcach. Podwójny dwu-segmentowy aktywny ściągacz dopasowuje się do nogi i zapewnia doskonałe trzymanie na miejscu skarpety. Bardzo niska chłonność wilgoci włókna COOLMAX® sprawia, że na powierzchni stopy nie tworzą się bakterie, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, a kanaliki wentylacyjne w skarpecie powodują maksymalną wentylację.

Prolen Siltex® jest to specjalna przędza, zmodyfikowana środkiem antybakteryjnym, na bazie srebra. Dzięki temu redukuje nieprzyjemny zapach, utrzymuje biologiczną równowagę skóry i zapewnia higieniczną świeżość produktu przez cały dzień. Fakt zastosowania środka antybakteryjnego do rdzenia włókna przędzy Prolen Siltex®, a nie na jego powierzchni, sprawia, iż środek ten nie ulega degradacji i utrzymuje się w wyrobach, mimo wielokrotnego prania. Przędza Prolen Siltex® jest nieszkodliwa dla użytkownika i środowiska naturalnego.

Skład surowcowy:

COOLMAX®-50,4% Bawełna-25,6% Prolen Siltex®-18% Poliamid-4% Elastan-2%

COOLF AG+ Cz/Graf
10 Przedmioty

Zobacz także